Ультразвукова чистка обличчя - одна з найпопулярніших процедур в косметології. Це апаратна технологія, що дозволяє глибоко і дбайливо очистити шкіру за допомогою ультразвукових хвиль, які генерує апарат і передає на металеву лопатку, якою косметолог працює безпосередньо по обличчю. Цією ж лопаткою можна проводити іншу процедуру - УЗ-фонофорез, коли за допомогою ультразвука косметолог вводить у глибокі шари шкіри препарати, нанесені на обличчя. Для цього насадку прикладають до обличчя широкою частиною, а ультразвукова чистка проводиться вузьким накінечником лопатки. Процедура нетравматична і позбавлена таких побічних ефектів, як набряк і запалення, які можуть виникнути після механічної чистки.

Ми використовуємо Гель-кератолітик для холодного розпарювання: спочатку цей препарат зволожує і розпушує епідерміс - ефект розпарювання, потім він же є провідником для ультразвука. Пантенол у складі Геля-кератолітика заспокоює шкіру. Процедуру можна сміливо назвати безболісною, лише на самій чутливій шкірі відчуватиметься поколювання.

 

Хід процедури:

  1. Ретельно очищуємо шкіру засобом для обличчя на вибір: вершками "Білими", "Жовтими", або Гелем "Очищуючим".
  2. Тонізуємо шкіру "Протизапальним" тоніком з прополісом і колоїдним сріблом.
  3. Проводимо "холодне розпарювання", або "холодне гідрування" за допомогою Геля-кератолітика: видавлюємо Гель в мисочку і наносимо на обличчя пензлем, обходячи область очей: препаратом не можна працювати в орбітальній зоні. Шар препарату має бути щільним і рівномірним. Далі накриваємо обличчя плівкою з отвором для дихання, і витримуємо 20 хвилин. Зверху плівки можна покласти гарячий вологий рушник. Гідруючим компонентом Геля-кератолітика є Urea (сечовина).
  4. Приступаємо безпосередньо до чистки. Вмикаємо апарат УЗ-скрабер, вибираємо потужність і обробляємо вібруючим наконечником лопатки шкіру обличчя. Плівку знімаємо поступово, звільняючи лише ту область, по якій працюватимемо. Гель-кератолітик є провідником для ультразвука.
  5. Прибираємо залишки Гелю вологими спонжами, тонізуємо обличчя тоніком.
  6. Після чистки бажано звузити пори, що очистилися, щоб вони не почали активно заповнюватися себумом. Для цього можна нанести маску "Стевія" або маску "Глиняна".
  7. На завершення процедури наносимо "Каемульсію", живильну і заспокійливу емульсію, яка знімає роздратування, відмінно вбирається, матує і адаптується до будь-якого типа шкіри.

Періодичність процедури: індивідуально. Як правило, рекомендують робити УЗ-чистку не частіше 1 разу в місяць. 

Що дає ультразвукова чистка: очищає шкіру від жиру і зовнішніх забруднень, видаляє відмерлі клітини епідермісу, відкриває протоки сальних залоз, зменшуючи їх видимий розмір. Високочастотні коливання роблять мікромасаж шкіри на клітинному рівні, який прискорює обмінні процеси, покращує кровопостачання і циркуляцію лімфи. В результаті шкіра очищується, підтягується, стає м'якшою і свіжішою, підвищується здатність до самозволоження, вирівнюється тон шкіри. Завдяки тому, що ми зменщили товщину рогового шару, зменшується і глибина дрібних зморшок, а нанесені на шкіру надалі препарати краще вбираються та ефективніше працюють.

Чого не слід очікувати: видалення великих комедонов. Для цього потрібна механіча чистка. Миттєвого лікування вугрової хвороби: ультразвуком взагалі не можна працювати по запальних елементах, оскільки будь-який масаж при акне протипоказаний. Також не можна робити чистку при пошкодженнях шкіри і гострому герпесі.